Oferta dla dewelopera - kielcemieszkania.pl

Kielcemieszkania.pl to serwis stworzony z myślą o osobach poszukujących mieszkań i lokali użytkowych na rynku pierwotnym oraz o deweloperach, którzy chcą docierać ze swoją ofertą bezpośrednio do zainteresowanych odbiorców. Działamy jako zespół doradców, wyróżniający się niezawodną znajomością rynku nieruchomości i nieszablonowym podejściem do klienta. Oferujemy wyłącznie nowe mieszkania na sprzedaż w Kielcach i bezpośrednich okolicach. Jesteśmy wszędzie tam, gdzie powstają najnowsze inwestycje stolicy województwa świętokrzyskiego.

Jeśli reprezentujesz inwestora budującego lokale i mieszkania deweloperskie na sprzedaż, już teraz sprawdź, w jaki sposób możesz dołączyć swoją ofertę do naszej bazy. Prezentujemy tylko rynek pierwotny! Wasza oferta może znaleźć się w naszej intuicyjnej wyszukiwarce, wraz z niezbędnymi danymi dotyczącymi lokalizacji i metrażu, a także wizualizacjami, zdjęciami i planem rozkładu pomieszczeń. Działamy kompleksowo, dlatego klientów indywidualnych wspieramy m.in. w pozyskiwaniu kredytów hipotecznych. Firmy deweloperskie współpracujące z nami nie muszą już samodzielnie zajmować się obsługą formalną i sprzedażową. To oszczędność czasu i kosztów!

Już teraz sprawdź, co możesz zyskać, zamieszczając ofertę na naszych stronach i jak szczegółowo będzie wyglądała nasza współpraca.

Dzięki prezentacji inwestycji w naszym portalu dotrzesz do zdecydowanych klientów poszukujących nowych mieszkań w Kielcach i okolicy.

Dowiedz się więcej i skontaktuj się z naszym doradcą!

Dowiedz się więcej i skontaktuj się z naszym doradcą