Nowe lokale i mieszkania deweloperskie na sprzedaż z rynku pierwotnego Kielce - kielcemieszkania.pl

Ilość mieszkań: 154
Metraże od 28 do 100 m2
Ceny od 5 600 zł
Miejsca postojowe w garażu podziemnym 30 000 zł lub dwa za 50 000 zł

Zakończenie inwestycji: zkończona   Aktualizacja 02.03.2021

Szczegóły inwestycji

Ilość mieszkań: 98
Metraże od 32,62 do 96,98 m2
Ceny od 4900 zł
Lokale usługowe od 58 do 97 m2

Zakończenie inwestycji: zakończona   Aktualizacja 11.01.2021

Szczegóły inwestycji

Ilość mieszkań: 12
Metraże od 61,3 do 65,8 m2
Ceny od 4900 zł
 

Zakończenie inwestycji: IV kwartał 2019     Aktualizacja: 01.04.2021

Szczegóły inwestycji

Ilość mieszkań: 91
Metraże od 29 m2 do 100 m2
Ceny od 5500 zł
Lokale usługowe od 69 m2 do 92 m2
Zakończenie inwestycji: IV kwartał 2020     Aktualizacja 01.04.2021

Szczegóły inwestycji

Gorąco zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami. Każdy, kto szuka nowego mieszkania na sprzedaż z pewnością znajdzie u nas coś dla siebie. W naszej bazie znajdują się różnego rodzaju inwestycje, które oferuje rynek pierwotny. Są one zlokalizowane na terenie Kielc i pochodzą od sprawdzonych deweloperów. Szeroki wybór lokali z rynku pierwotnego sprawia, że posiadamy nowe mieszkania do sprzedania, spełniające oczekiwania różnego rodzaju inwestorów. Mieszkania dostępne w naszym serwisie są podzielone ze względu na dzielnicę, w których się znajdują, ilość pokoi, piętro, a także powierzchnię. Można wyszukać oferty lokali deweloperskich również poprzez zaznaczenie określonego przedziału cenowego.

W naszym serwisie znajdują się mieszkania deweloperskie na sprzedaż, zlokalizowane zarówno w zacisznych dzielnicach na obrzeżach miasta, jak i bliżej centrum, gwarantując dogodną komunikację oraz wygodny dostęp do sklepów, szkół, czy przedszkoli. Posiadamy również inwestycje z rynku pierwotnego, które łączą w sobie obie zalety. Gwarantują szybki dojazd do centrum oraz kontakt z przyrodą i zaciszne miejsca idealne do rekreacji. Każda z oferowanych przez nas nowych inwestycji deweloperskich charakteryzuje się interesującą, nowoczesną architekturą. Znajdują się one w bezpiecznej okolicy, a często są dodatkowo ogrodzone. Nowe lokale na sprzedaż posiadają bardzo funkcjonalny układ, co zwiększa wygodę życia. Oferowane przez nas mieszkania z rynku pierwotnego są nie tylko praktyczne, ale również bardzo estetyczne. Dzięki temu możemy przedstawić Państwu lokale deweloperskie zapewniające standard, który przekłada się na wysoki komfort życia. Wiele z nich oferuje dostęp do takich udogodnień jak cichobieżne windy czy garaże podziemne.

Kontaktując się z nami, zapewniają sobie Państwo fachowe doradztwo przy wyborze nowego lokalu na sprzedaż oraz oferty kredytu. Dzięki temu można być pewnym, że w naszym serwisie znajdzie się korzystną inwestycję z rynku pierwotnego zarówno jeśli chodzi o koszt, jak i standard nieruchomości. Żeby się o tym przekonać, wystarczy zapoznać się z naszymi ofertami.