Ilość mieszkań: 81
Metraże od 30 do 120 m2
Ceny od 4950 zł
 

Zakończenie inwestycji: zakończona   Aktualizacja 11.01.2021

Osiedle Jeleniowska to oferta dla osób poszukujących wymarzonego mieszkania blisko centrum, a jednocześnie otoczonego zielenią, bez zgiełku zatłoczonego miasta. Zlokalizowane w pobliżu zalewu miejskiego, z bezpośrednim sąsiedztwem ścieżek pieszych i rowerowych, to niewątpliwie atut dla lubiących aktywny wypoczynek. Inwestycja składa się z dwóch budynków mieszkalnych o łącznie 81 lokalach.

Spełnia oczekiwania zarówno preferujących niewielkie mieszkania jak i oczekujących dużych, przestronnych apartamentów z pięknym widokiem na Zalew i roztaczającą się wokół zieleń.

W podziemnej części budynków znajduje się 91 wygodnych miejsc postojowych oraz komórki lokatorskie. 6 kondygnacyjne budynki dla zapewnienia pełnego komfortu będą obsługiwane przez szybkobieżne windy dostępne z każdego poziomu użytkowego. Teren wokół budynku zostanie zagospodarowany zielenią niską i wysoką oraz dodatkowymi kilkoma miejscami postojowymi również dla osób niepełnosprawnych. W zachodniej części działki powstanie urządzony plac rekreacyjny dla dzieci.

Osiedle Jeleniowska sprosta Państwa oczekiwaniom co do własnego „M” w oparciu o wysokie standardy wykończenia, a także z troską o ciekawą architekturę, doskonałe nasłonecznienie i funkcjonalne rozkłady mieszkań.


Dział sprzedaży: Kielce ul. Wspólna 2b/25 | tel. 888 200 444