Nowe mieszkania na sprzedaż

Naszą misją jest pomoc w poszukiwaniach i zakupie nieruchomości. Posiadamy oferty dedykowane dla osób, które interesuje rynek pierwotny. Są to nowe inwestycje pochodzące od sprawdzonych deweloperów. Niezależnie od tego, jaki metraż czy lokalizacja Państwa interesuje, w naszej bazie z pewnością znajdą się odpowiednie, nowe mieszkania deweloperskie lub lokale na sprzedaż.

Można znaleźć u nas różnego typu nieruchomości. Przeglądając oferty dostępne na naszej stronie internetowej można wybrać, która dzielnica Kielc Państwa interesuje. Posiadamy oferty zarówno dla osób szukających nieruchomości z rynku pierwotnego, znajdujących się w doskonale skomunikowanej okolicy gwarantującej bezproblemowy transport do pracy, a także w zacisznym miejscu, które oczaruje wszystkich spokojną atmosferą i pięknem terenów zielonych. Jeśli chcą Państwo zainwestować w lokal w stanie deweloperskim, w którym otworzona zostanie własna działalność, lub w nowe mieszkanie z rynku pierwotnego, u nas z pewnością znajdzie się oferta spełniająca wszystkie wymagania. Szukając oferty w naszym serwisie można określić preferowaną liczbę pokoi oraz wybrany przedział cenowy. Inwestycji z rynku pierwotnego można szukać także przez wybranie wymaganej powierzchni.

Dla nas liczy się przede wszystkim zadowolenie klienta, dlatego udzielamy wsparcia na każdym etapie poszukiwania nowego mieszkania lub lokalu pod inwestycję. Pomagamy sprecyzować wymagania cenowe klienta i wybrać najodpowiedniejsze oferty z rynku pierwotnego. Każda z przedstawionych przez nas inwestycji z rynku pierwotnego jest wcześniej dokładnie sprawdzona. Podczas spotkania z klientem dokonujemy prezentacji wybranego obiektu. Stanowimy wsparcie również podczas negocjowania ostatecznej ceny inwestycji w stanie deweloperskim na sprzedaż. Osoby, które planują wziąć kredyt na zakup nowego lokalu lub mieszkania na sprzedaż, otrzymają pomoc w poszukiwaniu odpowiedniego banku.

Jeśli interesują Państwa mieszkania lub lokale w stanie deweloperskim, na sprzedaż, zachęcamy do zapoznania się z ofertami nieruchomości znajdujących się w naszym serwisie.